Tisková oznámení

 • 01.08.2011 Tisková zpráva
  Povodí Odry partnerem v nejprestižnějším vodáckém závodě MS kraje

  Poslední týden v červenci se na Opavsku uskutečnilo Mistrovství světa juniorů ve sjezdu na divoké vodě, které se zpět do ČR vrátilo po více než patnácti letech. Za prestižním vodáckým závodem se přitom skrývala nejen velká práce organizátorů, ale také zaměstnanců Povodí Odry, s. p., které představovalo jednoho z hlavních partnerů tohoto závodu.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 31.07.2011 Tisková zpráva
  Opava a Hradec nad Moravicí hostily MSJ 2011

  Poslední týden v červenci se v Opavě a Hradci nad Moravicí odehrálo Mistrovství světa juniorů ve sjezdu na divoké vodě, které se zpět do České republiky vrátilo po více než patnácti letech. Na prestižním vodáckém závodě předvedli své umění nejen tuzemští reprezentanti, ale i zástupci z různých koutů světa. Moravskoslezský kraj přitom pořádal tak významný vodácký závod poprvé.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 22.07.2011 Tisková zpráva
  Mistrovství světa juniorů ve sjezdu na divoké vodě v Opavě

  Již za pět dnů začne v Opavě a Hradci nad Moravicí Mistrovství světa juniorů ve sjezdu na divoké vodě. Na nejprestižnějším vodáckém závodu, který se kdy na území Moravy konal, se představí kromě českých reprezentantů také zástupci Spojených států, Austrálie, Francie, Německa nebo Itálie.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 28.01.2011 Tisková zpráva
  Ostravané mohou třídit kovové obaly

  Obyvatelé města Ostravy mohou od začátku ledna třídit kromě plastů, papíru, skla a nápojových kartonů také kovové obaly, tedy především plechovky od potravin a nápojů a kovové obaly od kosmetiky. Občané je mohou vhazovat do žlutých kontejnerů na plast. Město Ostrava ve spolupráci se svozovou společností OZO Ostrava se tímto krokem snaží posílit separaci, která umožní další využití odpadu.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 15.11.2010 Tisková zpráva
  Je čas přestat ignorovat přístupný cestovní ruch

  Účastníci mezinárodní konference o přístupném cestovním ruchu "Cestovní ruch pro všechny - dobré příklady z domova i ze zahraničí" vyzývají politiky, aby začali nahlížet na bezbariérové cestování jako na neoddělitelnou součást cestovního ruchu. Konference, kterou pořádá projekt "ATHENA na cestách“ financovaný Evropskou unií ve spolupráci s Evropskou sítí pro přístupné cestování (ENAT- European network for accessible tourism), ukázala nutnost zlepšení poskytovaných služeb tak, aby byly české turistické destinace přístupné bez bariér a pro všechny.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 08.11.2010 Pozvánka
  Mezinárodní konference

  Dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci konanou u příležitosti mezinárodní konference

   "Cestovní ruch pro všechny - dobré příklady z domova i ze zahraničí" 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač