Tisková oznámení

 • 01.12.2016 Tisková zpráva ilustracni foto
  OZO Ostrava naděluje za vánoční úklid

  Ostravané, kteří během prosince odvezou do některého ze sběrných dvorů OZO Ostrava odpad z předvánočního úklidu, dostanou dárek – nový třídílný set tašek na třídění odpadu. Akce bude probíhat v ostravských sběrných dvorech od 1. do 22. prosince. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 25.11.2016 Tisková zpráva ilustracni foto
  OZO usnadňuje třídění nevidomým

  Odpadová společnost OZO Ostrava v rámci snahy o zkvalitnění a maximální zjednodušení třídění odpadu u nevidomých občanů nainstalovala koncem listopadu 2016 v Ostravě na 18 kontejnerových stanovištích na separovaný odpad speciální samolepky pro nevidomé a slabozraké. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 09.11.2016 Tisková zpráva
  Povodí Odry připravuje stavbu ochranné hráze v Bohumíně-Pudlově

  Státní podnik Povodí Odry připravuje protipovodňové opatření, které ochrání zastavěnou část města Bohumín, konkrétně místní části Vrbici, Pudlov a Starý Bohumín. Ochranná hráz na tocích Odra a Orlovská Stružka by měla místní chránit před stoletou vodou. S výstavbou by se mělo začít v září 2018 a hotova by měla být v roce 2020. Předpokládané náklady na stavbu jsou 292 mil. Kč bez DPH. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 09.11.2016 Tisková zpráva ilustracni foto
  Areál bývalé pily čeká historická proměna

  Areál bývalé arcibiskupské pily v obci Ostravice tvořil více než 100 let srdce obce, práci zde nalezlo až 150 lidí. Současný vlastník areálu, společnost Ridera Reality, připravuje přeměnu a oživení celého území bývalé pily.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 04.11.2016 Tisková zpráva ilustracni foto
  Nenechte si ujít Svatomartinské hody v areálu NAPILE Ostravice

  Tradiční svatomartinská husa, kvalitní víno, svatý Martin na bílém koni, ukázka lidových zvyků a řemesel a příjemná hudba. To je jen malá ochutnávka z bohatého programu, který je pro malé i velké návštěvníky připraven na druhou listopadovou sobotu v prostorách areálu NAPILE Ostravice. Vstup na akci je pro všechny návštěvníky zdarma.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač