Tisková oznámení

 • 16.03.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Kompost a substrát OZO láká zahrádkáře

  OZO Ostrava je připraveno na zahrádkářskou sezónu. Do všech sběrných dvorů v Ostravě jsou už navezeny 18litrové pytle s kompostem a substrátem, jejichž prodej se už v loňském roce setkal s velkým zájmem občanů. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 14.02.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Informační a komunikační portál o rozšíření tramvajových linek v Porubě je v provozu

  V pondělí 13. února byla zprovozněna informační platforma, která obyvatelům města Ostravy poskytuje zprávy o plánovaném projektu nové tramvajové tratě v 7. a 8. porubském obvodě. Na webové stránce Nová tramvaj Poruba (www.novatramvajporuba.cz) a stejnojmenném facebookovém profilu jsou soustředěny všechny dostupné, aktuální a spolehlivé informace, které se zamýšlenou výstavbou souvisejí.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 19.12.2016 Tisková zpráva ilustracni foto
  Svoz odpadu v období Vánoc a Nového roku

  Odpadová společnost OZO Ostrava se jako každý rok připravuje na zvláštní režim svozu a příjmu odpadů o vánočních svátcích a po novém roce. Svoz směsného i separovaného odpadu bude během svátků probíhat beze změn ve standardních svozových dnech, na sídlištích podle potřeby budou svozy dokonce posíleny. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 01.12.2016 Tisková zpráva ilustracni foto
  OZO Ostrava naděluje za vánoční úklid

  Ostravané, kteří během prosince odvezou do některého ze sběrných dvorů OZO Ostrava odpad z předvánočního úklidu, dostanou dárek – nový třídílný set tašek na třídění odpadu. Akce bude probíhat v ostravských sběrných dvorech od 1. do 22. prosince. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač