Tisková oznámení

 • 12.03.2012 Tisková zpráva
  Abeceda rodinných financí rozdělila 413 000 korun

  V loňském roce poskytla finanční vzdělání více než tisícovce lidí 

  Projekt finančního vzdělávání Abeceda rodinných financí rozdělí v letošním roce granty ve výši 413 tisíc korun mezi 16 projektů. V nich se v základech finanční gramotnosti a v práci s rodinným rozpočtem zdokonalí zhruba 1 000 lidí. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 23.02.2012 Tisková zpráva
  Nejlepší hráčka Adventure golfu na světě zavítala do Ostravy

  Absolutně nejlepší hráčka Adventure golfu na světě – 16letá Olivia Prokopová – se již druhý týden velmi tvrdě připravuje v ostravském FunGolf centru. Závodnímu minigolfu se přitom začala věnovat již v necelých třech letech a již v šesti letech absolvovala svůj první turnaj, v němž jako nejmladší hráčka historie obsadila třetí příčku.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 17.02.2012 Pozvánka
  Pozvánka na vlastnoruční přípravu luxusní povalentýnské večeře

  Zavařili jste si to doma, protože jste zapomněli na Valentýna? Dožeňte to vlastnoruční přípravou luxusní povalentýnské večeře, kterou vykouzlíte pod vedením špičkového šéfkuchaře v kurzu vaření Chefparade.

  Pokud jste na Valentýna nezapomněli nebo ho neslavíte, nevadí. Skvělou kulinářskou specialitou se můžete blýsknout i při jiné slavnostní příležitosti. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 09.02.2012 Tisková zpráva
  Povodí Odry zasahuje na zamrzlých řekách

  Již více než dva týdny trvá u nás neobvyklá klimatická situace, a to souvislé tuhé mrazy. Kromě jiných důsledků způsobily také zamrznutí skoro všech řek a potoků. V některých místech rostoucí led a vybřežující voda ohrožuje okolní domy, mosty a vše v blízkosti toku. Taková situace byla zaznamenána na Podolském potoce v Jamarticích, na Moravici v Opavě nebo na potoce Ščučí v Ostravě-Hrabové. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač