Tisková oznámení

 • 17.05.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Hra VIAOVA zná první tři finalisty

  Zábavně vědomostní hra o historii města Ostravy VIAOVA 750 je ve své třetině a zná první tři finalisty soutěže. Ti budou hrát o postup do superfinále, kde mohou získat atraktivní ceny. Pro toho nejlepšího je připravena plavba pro dva po západním Středomoří! Hra je součástí celoročních oslav 750 let města Ostravy a potrvá až do 30. června. Je určena hráčům všech věkových kategorií i celým rodinám. V tuto chvíli je do hry zapojeno na 500 hráčů. Stále je možné se do hry přihlásit a vyhrát! 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 02.05.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  750. výročí Ostravy můžete oslavit zábavnou hrou

  V pondělí 1. května odstartovala zábavně vědomostní hra o historii města Ostravy VIAOVA 750. Hra, která je součástí celoročních oslav 750. výročí od první písemné zmínky o Ostravě, je určena zájemcům všech věkových kategorií i celým rodinám. Deset nejlepších hráčů bude vyhlášeno 30. června na veřejném finále v rámci Festivalu v ulicích. Výherci získají atraktivní ceny, například luxusní zájezdy. V tuto chvíli má hra již více než 350 registrovaných hráčů!

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 03.04.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Festival Ladná Čeladná letos rozšiřuje hudební nabídku

  Již potřetí bude Čeladná hostit hudební festival s dětskou scénou nesoucí příznačný název Ladná Čeladná. Letošní ročník, který se odehraje 4. a 5. srpna v areálu Základní školy Čeladná, přináší řadu novinek. Tou největší je vznik druhé scény, na níž se budou střídat divadelní představení s koncerty. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 23.03.2017 Pozvánka ilustracni foto
  Setkání odborníků a veřejná diskuse

  Tramvaj v 21. století – význam tramvajové dopravy při ekologizaci hromadné dopravy – nové technologie výstavby a provozu tramvajových tratí a vozidel, kterou pořádá statutární město Ostrava a Dopravní podnik Ostrava, a.s.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 20.03.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Cirkulum letos nabídne představení pod šapitó a novou scénu pro děti

  Druhý červnový víkend Ostrava opět ožije pouličním uměním a stane se na několik dní evropským centrem nového cirkusu. Od 9. do 11. června 2017 se v kulisách městské památkové zóny v Ostravě-Porubě uskuteční v pořadí již druhý ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač