Tisková oznámení

 • 31.07.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Čeladná se o víkendu promění ve festivalové městečko

  Třetí ročník festivalu Ladná Čeladná startuje již v pátek 4. srpna. Brány areálu se otevřou ve 13 hodin a návštěvníci se mohou těšit na dvoudenní přehlídku kapel a divadelních souborů. Chybět ovšem nebudou ani filmové projekce pro děti, čtení pohádek, pohybové a tvůrčí workshopy, soutěže a další aktivity, které zabaví jak děti, tak jejich rodiče.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 29.06.2017 Tisková zpráva
  Vezměte si malou půjčku do výplaty a po dovolené se budete divit

  Bezúročný rychlý úvěr nebo úvěr za korunu. Tak lákají poskytovatelé úvěrů před výplatou spotřebitele. Podmínkou je dodržení splatnosti nebo předčasné splacení úvěru. Ve většině případů ale spotřebitel zaplatí za poskytnutí úvěru nebo další poplatky za úkony, o nich vůbec dopředu netuší. A v případě prodloužení splatnosti může půjčenou částku výrazně přeplatit. Z hodnocených společností ceník a další povinné informace uváděla jen šestina poskytovatelů úvěru!

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 27.06.2017 Tisková zpráva
  Hra VIAOVA 750 skončí v pátek

  Finálové klání hry VIAOVA 750 se uskuteční již tento pátek 30. června v podhradí Slezskoostravského hradu v ostravské prezentační zóně v rámci Festivalu v ulicích. Zde se finalisté v době od 12 do 19 hodin utkají o postup do superfinále, ve kterém se hraje o atraktivní ceny. Pro vítěze je připravena plavba lodí pro dva po západním Středomoří. Ve hře je aktuálně zapojeno 1440 hráčů. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 21.06.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Hvězdou letošní Ladné Čeladné jsou rebelové z Londýna Skinny Lister

  Třináct kapel uvede festival Ladná Čeladná na letošním třetím ročníku, který se koná 4. a 5. srpna v areálu Základní školy Čeladná. Z hudebního programu se návštěvníci mohou těšit na Ivana Mládka a jeho Banjo Band, The Tap Tap, Emmu Smetanu, Pekaře či Jananas. Dvoudenní kulturně-zábavní program vyvrcholí koncertem britských Skinny Lister, jejichž vystoupení bývají hodně živelná.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 12.06.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Poruba o víkendu ožila pouličními umělci z celého světa

  Od pátku do neděle navštívilo Hlavní třídu v Porubě a přilehlé okolí několik tisíc návštěvníků. Probíhal zde druhý ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM. Pro malé i velké návštěvníky byla připravena unikátní představení domácích i zahraničních umělců. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 07.06.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Festival nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM už klepe na dveře!

  Již od tohoto pátku do neděle ožije Hlavní třída v Porubě mezinárodním festivalem nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM. Letos se mohou malí i velcí návštěvníci těšit na velkolepou vzdušnou akrobatickou show, vrcholové akrobaty, bravurní žongléry, skvělé komedianty, mimy, klauny, ale i třeba malíře a básníky. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 05.06.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Hra VIAOVA 750 má další tři finalisty

  Zábavně vědomostní hra o historii města Ostravy VIAOVA 750 je ve druhé třetině a má další tři finalisty soutěže. Ti budou hrát o postup do superfinále, kde mohou získat některou z atraktivních cen. Pro toho nejlepšího je připravena plavba pro dva po západním Středomoří! Hra je součástí celoročních oslav 750 let města Ostravy a potrvá až do 30. června, kdy budou vítězové hry vyhlášeni na veřejném superfinále v rámci akce Festival v ulicích. Více než 1100 hráčů je v tuto chvíli zapojeno do hry, která je určena všem věkovým kategoriím.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 24.05.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Kromě hudební nadílky Ladná Čeladná nabídne bohatý program pro děti

  Již potřetí se Čeladná stane dějištěm festivalu Ladná Čeladná. Kromě dvou hudebních scén areál nabídne dětskou zónu s celou řadou aktivit pro nejmenší návštěvníky. V programu nebudou chybět divadelní představení, filmové projekce, čtení pohádek, workshopy, simulátory, stolní hry či soutěže. Dvoudenní festival v areálu ZŠ Čeladná startuje v pátek 4. srpna. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač