Tisková oznámení

 • 24.05.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Kromě hudební nadílky Ladná Čeladná nabídne bohatý program pro děti

  Již potřetí se Čeladná stane dějištěm festivalu Ladná Čeladná. Kromě dvou hudebních scén areál nabídne dětskou zónu s celou řadou aktivit pro nejmenší návštěvníky. V programu nebudou chybět divadelní představení, filmové projekce, čtení pohádek, workshopy, simulátory, stolní hry či soutěže. Dvoudenní festival v areálu ZŠ Čeladná startuje v pátek 4. srpna. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 17.05.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Hra VIAOVA zná první tři finalisty

  Zábavně vědomostní hra o historii města Ostravy VIAOVA 750 je ve své třetině a zná první tři finalisty soutěže. Ti budou hrát o postup do superfinále, kde mohou získat atraktivní ceny. Pro toho nejlepšího je připravena plavba pro dva po západním Středomoří! Hra je součástí celoročních oslav 750 let města Ostravy a potrvá až do 30. června. Je určena hráčům všech věkových kategorií i celým rodinám. V tuto chvíli je do hry zapojeno na 500 hráčů. Stále je možné se do hry přihlásit a vyhrát! 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 02.05.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  750. výročí Ostravy můžete oslavit zábavnou hrou

  V pondělí 1. května odstartovala zábavně vědomostní hra o historii města Ostravy VIAOVA 750. Hra, která je součástí celoročních oslav 750. výročí od první písemné zmínky o Ostravě, je určena zájemcům všech věkových kategorií i celým rodinám. Deset nejlepších hráčů bude vyhlášeno 30. června na veřejném finále v rámci Festivalu v ulicích. Výherci získají atraktivní ceny, například luxusní zájezdy. V tuto chvíli má hra již více než 350 registrovaných hráčů!

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 03.04.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Festival Ladná Čeladná letos rozšiřuje hudební nabídku

  Již potřetí bude Čeladná hostit hudební festival s dětskou scénou nesoucí příznačný název Ladná Čeladná. Letošní ročník, který se odehraje 4. a 5. srpna v areálu Základní školy Čeladná, přináší řadu novinek. Tou největší je vznik druhé scény, na níž se budou střídat divadelní představení s koncerty. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 23.03.2017 Pozvánka ilustracni foto
  Setkání odborníků a veřejná diskuse

  Tramvaj v 21. století – význam tramvajové dopravy při ekologizaci hromadné dopravy – nové technologie výstavby a provozu tramvajových tratí a vozidel, kterou pořádá statutární město Ostrava a Dopravní podnik Ostrava, a.s.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač