Tisková oznámení

 • 03.04.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Festival Ladná Čeladná letos rozšiřuje hudební nabídku

  Již potřetí bude Čeladná hostit hudební festival s dětskou scénou nesoucí příznačný název Ladná Čeladná. Letošní ročník, který se odehraje 4. a 5. srpna v areálu Základní školy Čeladná, přináší řadu novinek. Tou největší je vznik druhé scény, na níž se budou střídat divadelní představení s koncerty. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 23.03.2017 Pozvánka ilustracni foto
  Setkání odborníků a veřejná diskuse

  Tramvaj v 21. století – význam tramvajové dopravy při ekologizaci hromadné dopravy – nové technologie výstavby a provozu tramvajových tratí a vozidel, kterou pořádá statutární město Ostrava a Dopravní podnik Ostrava, a.s.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 20.03.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Cirkulum letos nabídne představení pod šapitó a novou scénu pro děti

  Druhý červnový víkend Ostrava opět ožije pouličním uměním a stane se na několik dní evropským centrem nového cirkusu. Od 9. do 11. června 2017 se v kulisách městské památkové zóny v Ostravě-Porubě uskuteční v pořadí již druhý ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 16.03.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Kompost a substrát OZO láká zahrádkáře

  OZO Ostrava je připraveno na zahrádkářskou sezónu. Do všech sběrných dvorů v Ostravě jsou už navezeny 18litrové pytle s kompostem a substrátem, jejichž prodej se už v loňském roce setkal s velkým zájmem občanů. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 14.02.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Informační a komunikační portál o rozšíření tramvajových linek v Porubě je v provozu

  V pondělí 13. února byla zprovozněna informační platforma, která obyvatelům města Ostravy poskytuje zprávy o plánovaném projektu nové tramvajové tratě v 7. a 8. porubském obvodě. Na webové stránce Nová tramvaj Poruba (www.novatramvajporuba.cz) a stejnojmenném facebookovém profilu jsou soustředěny všechny dostupné, aktuální a spolehlivé informace, které se zamýšlenou výstavbou souvisejí.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač