Tisková oznámení

 • 07.06.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Festival nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM už klepe na dveře!

  Již od tohoto pátku do neděle ožije Hlavní třída v Porubě mezinárodním festivalem nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM. Letos se mohou malí i velcí návštěvníci těšit na velkolepou vzdušnou akrobatickou show, vrcholové akrobaty, bravurní žongléry, skvělé komedianty, mimy, klauny, ale i třeba malíře a básníky. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 05.06.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Hra VIAOVA 750 má další tři finalisty

  Zábavně vědomostní hra o historii města Ostravy VIAOVA 750 je ve druhé třetině a má další tři finalisty soutěže. Ti budou hrát o postup do superfinále, kde mohou získat některou z atraktivních cen. Pro toho nejlepšího je připravena plavba pro dva po západním Středomoří! Hra je součástí celoročních oslav 750 let města Ostravy a potrvá až do 30. června, kdy budou vítězové hry vyhlášeni na veřejném superfinále v rámci akce Festival v ulicích. Více než 1100 hráčů je v tuto chvíli zapojeno do hry, která je určena všem věkovým kategoriím.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 24.05.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Kromě hudební nadílky Ladná Čeladná nabídne bohatý program pro děti

  Již potřetí se Čeladná stane dějištěm festivalu Ladná Čeladná. Kromě dvou hudebních scén areál nabídne dětskou zónu s celou řadou aktivit pro nejmenší návštěvníky. V programu nebudou chybět divadelní představení, filmové projekce, čtení pohádek, workshopy, simulátory, stolní hry či soutěže. Dvoudenní festival v areálu ZŠ Čeladná startuje v pátek 4. srpna. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 17.05.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Hra VIAOVA zná první tři finalisty

  Zábavně vědomostní hra o historii města Ostravy VIAOVA 750 je ve své třetině a zná první tři finalisty soutěže. Ti budou hrát o postup do superfinále, kde mohou získat atraktivní ceny. Pro toho nejlepšího je připravena plavba pro dva po západním Středomoří! Hra je součástí celoročních oslav 750 let města Ostravy a potrvá až do 30. června. Je určena hráčům všech věkových kategorií i celým rodinám. V tuto chvíli je do hry zapojeno na 500 hráčů. Stále je možné se do hry přihlásit a vyhrát! 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 02.05.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  750. výročí Ostravy můžete oslavit zábavnou hrou

  V pondělí 1. května odstartovala zábavně vědomostní hra o historii města Ostravy VIAOVA 750. Hra, která je součástí celoročních oslav 750. výročí od první písemné zmínky o Ostravě, je určena zájemcům všech věkových kategorií i celým rodinám. Deset nejlepších hráčů bude vyhlášeno 30. června na veřejném finále v rámci Festivalu v ulicích. Výherci získají atraktivní ceny, například luxusní zájezdy. V tuto chvíli má hra již více než 350 registrovaných hráčů!

  Číst celou zprávu
  Oddělovač