Agentura SILVER B.C. vznikla v roce 1993. Hlavní náplní naší práce je pořádání akcí a poskytování PR servisu včetně vytváření firemní image a komunikačních strategií, vedení reklamních a komunikačních kampaní i krizové komunikace.

Specializujeme se na akce pro firmy i veřejnost, bohaté zkušenosti pak máme zejména s hudebními a sportovními eventy. Jsme zvyklí pracovat jak pro velké společnosti s nadnárodní působností, tak pro veřejné instituce. Spolupracujeme se špičkovými subdodavateli proškolenými významnými akcemi, díky čemuž vám můžeme garantovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb – od stavby areálu, zajištění techniky, ochranky, cateringu a veškerého personálu.

Na poli PR máme dlouholeté zkušenosti z mnoha různých segmentů, jmenovitě se jedná například o nebankovní půjčky, vodohospodářství, odpadové hospodářství, dopravní stavby, ekologii či kulturu. Máme dlouhodobé vztahy s nejdůležitějšími médii v České republice i v regionu a s jsme v pravidelném kontaktu s redakcemi, což nám umožňuje udržovat osobní kontakty s jednotlivými novináři. Díky své mnohaleté existenci známe specifika českých public i media relations a dokážeme našim klientům nabídnout komunikační plán zaměřený na správnou cílovou skupinu.