Mediální výstupy

 • 21.09.2011 ČTK
  Každá ostravská domácnost získá tašky na třídění odpadu

  Ostrava - Každá ostravská domácnost dostane během jara příštího roku tašky na třídění odpadu. Do projektu společnost OZO investuje přibližně deset milionů korun. Očekává navýšení celkového množství separovaného odpadu o desítky procent, čímž jí klesnou náklady na uložení směsného odpadu. Investice by se podle vedení společnosti, která se ve městě stará o odpadové hospodářství, měla vrátit do čtyř let. Zatím tašky na plasty, sklo a papír testovaly ve zkušebním provozu a s pozitivním výsledkem 3000 domácností.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 02.08.2011 Region
  Skvělý vodácký svátek na Moravici

  Jasný palec nahoru si zaslouží organizátoři letošního světového šampionátu juniorů ve sjezdu na divoké vodě, totéž platí samozřejmě i o závodnících. Patnáct výprav ze tří kontinentů po celý týden bojovalo na řece Moravici o cenné kovy. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 02.08.2011 Mladá fronta Dnes
  Češi uspěli, byť jim chybělo zlato

  Patnáct medailí získali čeští kanoisté na mistrovství světa juniorů ve sjezdu na divoké vodě, které v neděli skončilo v Hradci nad Moravicí a Opavě. Jenže jako jediní ze zemí, které patří mezi světovou elitu, nezískali ani jeden titul. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 27.07.2011 Právo
  Na Moravici budoucí mistři

  Mistrovství světa juniorů ve sjezdu na divoké vodě hostí od včerejška Opava a Hradecnad Moravicí. Řeku Moravici vyzkouší přes 200 kanoistů a kajakářů z 16 zemí, včetně 22 českých reprezentantů. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač