Mediální výstupy

 • 06.10.2011 Parlamentnilisty.cz
  Ostrava: Získejte tašky a tričko za třídění odpadu

  Společnost OZO nabízí od 3. do 9. října Ostravanům akci „Kdo třídí, zaslouží odměnu“. „OZO tým“ pracovníků v různých částech Ostravy rozdá během těchto dnů na stanovištích kontejnerů 700 setů speciálních tašek na separování odpadu a trička na podporu kampaně „Třídíme!“ od společnosti EKO-KOM. Jde o praktický třídílný set snadno omyvatelných tašek na plast, sklo a papír, který je vhodný k opakovanému užití.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 05.10.2011 Mladá fronta Dnes
  Řeka bude čistější. Projekt za více než miliardu korun je hotov

  Sto kilometrů nové kanalizace, na kterou se napojí šestnáct tisíc obyvatel žijících v povodí Olše, a pět čističek odpadních vod bylo vybudováno hlavně s přispěním peněz Evropské unie.

  TŘINEC Vydry, které se podle některých zdrojů čas od času objevují v řece Olši i v samotném areálu Třineckých železáren, budou mít zase o něco kvalitnější život. Pomůže jim k němu projekt Revitalizace Olše, který byl v minulém týdnu slavnostně ukončen. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 27.09.2011 Deník.cz
  Více než miliarda korun nyní leží v okolí koryta řeky Olše

  Třinecku a Jablunkovsku spadl těžký kámen ze srdce a včera se mohlo začít oslavovat. Stavební práce skončily, zbývá vypracovat závěrečnou zprávu a získat slíbené peníze.

  Vendryně – Rozsáhlá výstavba sítě kanalizací a čistíren odpadních vod v rámci projektu Revitalizace povodí Olše je po šesti letech u konce.

   

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 26.09.2011 ČTK
  V povodí Olše vzniklo 93 kilometrů kanalizace a pět čističek

  Vendryně (Frýdecko-Místecko) 26. září (ČTK) - Přes 16.000 obyvatel z osmi měst a obcí na Frýdecko-Místecku a Karvinsku se nově může připojit ke kanalizaci. V rámci projektu Revitalizace povodí Olše vzniklo zhruba 93 kilometrů kanalizační sítě a pět čistíren odpadních vod. O ukončení projektu, který stál přes 37 milionů eur (téměř miliardu korun), dnes informovali zástupci Slezského vodohospodářského svazku, který projekt koordinoval. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač