Mediální výstupy

 • 02.09.2016 Enviweb.cz ilustracni foto
  O popelnice na bioodpad mají Ostravané zájem

  Více než 10.100 obyvatel Ostravy, kteří žijí v rodinném domě se zahradou, si již požádalo o popelnice na biologicky rozložitelný odpad. O službu tak dosud projevilo zájem zhruba 63 potenciálních odběratelů, kteří na hnědou popelnici o objemu 240 litrů mají nárok, řekl dnes novinářům jednatel odpadové společnosti OZO Ostrava Karel Belda.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 29.08.2016 Moravskoslezský deník
  Neplatící nájemnice. I na hroší kůži existuje zbraň

  Na počátku bývají hezké plány, jak si přivydělat pronájmem volného bytu. Nabyté zkušenosti však nebývají vždy jen kladné.

  Najít solidní nájemníky je dnes problém. To dosvědčuje i příběh Jitky Polednové, která pronajímá byt v jednom pošumavském městě. První nájemnice jí dlužila za tři měsíce, takže majitelce bytu nezbylo nic jiného než částku vymáhat.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 18.07.2016 Moravskoslezský deník
  Láska hory přenáší. Někdy však vede i do dluhové pasti

  Po dvou letech známosti mladá žena zjistila, že její přítel je obviněn z loupeže. Snaha o obhajobu pak vedla k roztočení dluhové spirály. Když Marcela Černá poznala Petra, měla pocit, že konečně našla životní oporu. Jenže šťastné okamžiky si dlouho neužívala. Zhruba po dvouleté známosti se dozvěděla, že přítele obvinili z loupežného přepadení a policie jej vzala do vazby.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač